Jak pobiegniemy w 2020 roku

Opublikowano: środa, 01, lipiec 2020

INFO DLA MARATONU WIGRY

Biegniemy 22.08.2020. Zmienią się godziny startów, ponieważ musimy Was podzielić na 150-osobowe grupy, które będą startowały w godzinnych odstępach (w sumie 2 lub 3 grupy). Żeby grupy się nie mieszały musimy Was podzielić wg Waszego poziomu. W najbliższych dniach (przed weekendem) na adresy mailowe podane przy rejestracji dostaniecie wiadomości z linkiem do formularza, w którym prosimy Was o uzupełnienie planowanego czasu. Prosimy zróbcie to maksymalnie do 10 lipca. I czas wybierzcie w sposób przemyślany i zgodny z realnymi możliwościami - nie zaniżajcie ani nie zawyżajcie swoich możliwości. W drugiej połowie lipca podzielimy Was na grupy czasowe i podamy godziny startów każdego zawodnika, ale z pewnością szykujcie się na ranne godziny tj. najprawdopodobniej 7, 8 i 9.

INFO DLA POGONI ZA BOBREM 

Również biegniemy 22.08.2020. Zmieni się na pewno godzina startu na mocno popołudniową. W Waszym przypadku na ten moment nie musicie robić nic. Najpewniej będzie Was tylko 1 rzut. Jeśli dopiszę się dużo osób i przekroczymy liczbę 150, to ewentualnie wtedy poprosimy także Was o określenie swojego planowanego czasu na mecie, ale na ten moment nie ma takiej potrzeby. Pamiętajcie tylko, żeby zaplanować w swój poby w Starym Folwarku nie przed południem, a po południu. Szczegółowe godziny podamy po podziale uczestników Maratonu na grupy.
A na zdjęciu warszawskibiegacz.pl i Andrzej Godlewski zachowujący dystans społeczny zanim to stało się modne i prawem wymagane :) 

106265682

fot. Fotografia Piotr Oleszak

PARTNERZY

 

   HERB GMINY SUWAŁKI bez pola

Partner motoryzacyjny:

Jeep logo black white

 


                            logo powiat Sejny2       Logo Zasilane natura jedna linia

 

  browar pn logo 2     LOGO domowy wypiek sekaczy sm    KARCZMA POLSKA LOGO    LOGO Sirvis napis www NEW 1 1

    logo fundacja krzywe dechy

     ŁUT COL color copy